Yemekhane çadırı; başta büyük şantiyeler olmak üzere, her türlü ortamda insanların rahat bir şekilde yemek yeme ihtiyaçlarını hava şartlarından etkilenmeden gidermelerine imkan veren, kaliteli çadır malzemeleri ile imal edilen ürünlerdir.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
DCIM100MEDIADJI_0072.JPG

Yemekhane çadırı ihtiyacı sadece şantiyeler için gerekli olmayıp, afet bölgelerinde, mülteci kamplarında ve askeri alanlar gibi kalabalık ve toplu yemek yenilen her türlü ortamlar için gereklidir.

Yemekhane Çadırı Özellikleri

Üretmiş olduğumuz yemekhane çadırları, başta insanların hava koşullarından olumsuz etkilenmelerini engelleyecek niteliğe sahip bir şekilde imal edilmektedir.

Aynı zamanda yemek dağıtımının ve insanların yemek yemesinin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlayacak özellikler de, iç ferahlık sunan çadırlardır.

Yemekhane çadırlarının ihtiyaç duyacağı havalandırma ve nitelikli kullanım alanları, tam manası ile düşünülerek üretilmektedir. Malzeme kalitesi bakımından insanların hava koşullarından etkilenmesini engellediği gibi, bu hava koşullarına bağlı olarak çadırın ömrünün daha uzun olmasını sağlayacak niteliğe sahiptir.

Üretmiş olduğumuz çadırlarda aynı anda yemek yeme kapasitesi, sizin ihtiyaçlarınıza uygun bir şekilde özel olarak belirlenmektedir. Yükseklik olarak gerekli ferahlığı sunacak özellikte olan yemekhane çadırı, kapasite açısından ise müşteri maliyeti ve ihtiyacı ön planda tutularak üretilmektedir.

  1. Sınıf paslanmaz özelliğe sahip iskelet sistemi, uzun ömürlü kullanımlar için en ideal malzemelerden yapılmaktadır. Bu nedenle iskelet sistemine bağlı olarak ortaya çıkabilecek her türlü olumsuzluk, üretim aşamasında işçilik ve malzeme kalitesi ile önlenmektedir. Şantiye çadırı olarak daha kullanılabilir özellikleri sahip olan bu çadırlar, genel kullanımlar için uygundur.

Yemekhane Çadırının Avantajları

Özellikle yukarıda bahsettiğimiz durumlarda, insanların toplu bir şekilde yemek yeme ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir bina inşa etmek, oldukça masraflıdır. Yemekhane çadırlarının en önemli avantajlarından biri, geçici konumlar için betonarme bina maliyetlerini önlenmesidir.

Örneğin bir şantiyede yapılacak betonarme yemekhanenin maliyeti yüksek olacağı gibi, yapılan yemekhanenin farklı bir yerde kullanılması yani taşınması mümkün değildir. Yemekhane çadırları ise hem ilk temin aşamasında daha az maliyetli, hem de başka yerlere taşınarak defalarca kullanılabilme özelliğine sahip olması sebebiyle çok daha avantajlıdır.

Bunların yanı sıra kurulum ve söküm esnasında sunmuş olduğu pratiklik, bu ürünleri daha kullanılabilir kılmaktadır.

Yemekhane Çadırı Fiyatları

Alternatif farklı yöntemlere göre daha makul düzeyde olup, talep edilen çadırının büyüklüğü ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Çadır fiyatlarını belirleyici farklı birçok etken olup, ihtiyacınıza uygun çok ekonomik çadırlar hakkında bilgi almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.