Şeffaf kaplama branda genelde kış bahçelerini kapatmak için kullanılmaktadır. Materyali mika olan bu branda çeşidi oldukça kullanışlıdır. İstediğini alanı kolayca kapatabilirsiniz. Üstelik fiyatları da oldukça uygundur.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
Unknosfwn

Şeffaf kaplama branda ile ısı yalıtımı sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem kışın hem de yazın oluşabilecek ısı değişimlerinden korunmuş olursunuz. Bu sistem yapı ruhsatı da gerekmemektedir. Bu sayede kullanacağınız alan ister büyük ister küçük olsun kolaylıkla yaptırabilirsiniz. Bu modellerde branda katlama derdi de bulunmamaktadır.

Şeffaf Kaplama Branda Nerelerde Kullanılır?

Şeffaf Kaplama Branda İstediğiniz her yerde rahatlıkla kullanılabilmektedir. Özellikle kış bahçelerinde kullanarak 12 ay boyunca ister soğuk ister sıcak olsun hava şartlarından asla etkilenmezsiniz. Hem güzel hem de uygun fiyatlı bir kış bahçesine sahip olursunuz. Şeffaf brandalarımızın fermuarlı çeşitleri de bulunmaktadır. Bu sayede istediğiniz zaman brandanızı açarak açık havanın tadını çıkarabilirsiniz. Şeffaf kaplama branda kurulumunda ruhsat istenmemektedir. Bu sayede dilediğiniz yerlere kolaylıkla kurulum yapılmaktadır.

Mükemmel şeffaf kaplama brandalar ile istediğiniz mekanın havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Oldukça şık modellerimiz bulunmaktadır. Dilediğiniz yere kolaylıkla kurulum gerçekleştirilebilmektedir.

Şeffaf Kaplama Branda Fiyatları

Şeffaf Kaplama Branda fiyatları oldukça makuldür. İstediğini alanın havasını uygun fiyatlara bir anda değiştirebilirsiniz.

Mekanınızda değişiklik istiyorsanız şeffaf branda modellerimize göz atmalısınız. Hem görünüş bakımından oldukça güzel hem de uygun fiyatlı modellerimiz bulunmaktadır. Şeffaf kaplama brandalar pvc branda da denilen bir malzemeden yapılmaktadır. Bu sayede kışın yağmurdan ve soğuktan yazın ise güneşten korunursunuz. Bulunulan alanda soğuk havayı kestiği için özellikle kışın ortamın oldukça sıcak tutulmasına sebep olmaktadır. Şeffaf kaplama brandaların üst kısımları sabit olarak üretilmekte bunun yanında yan kısımları fermuarlı olmaktadır. Dilerseniz fermuarlı alanları açarak içeri hava girmesini de sağlayabilirsiniz.

Uygulanılacak alanın boyutu ister büyük ister küçük olsun kolayca uygulanabilmektedir. Firmamız yılların vermiş olduğu deneyimle sizlere en iyi hizmetleri sunmaktadır. Branda seçiminde firmamızı tercih ederseniz uygun fiyatlara mükemmel alanlara sahip olabilirsiniz. Şeffaf kaplama brandalarımız hem uygun fiyatlı hem de oldukça kalitelidir. Firma olarak kaliteden asla ödün vermeyiz.