Geniş kullanım alanları ve geniş çaplı yapısıyla özellikle depolama ihtiyaçları için önemli çözümler sunan hangar çadırı, alternatif betonarme seçeneklere göre sunmuş olduğu birçok avantaj ve düşük maliyetleri nedeniyle tercih edilmektedir.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
Hangar-Cadiri-22032017141355

Son yıllarda çadır sektöründe yaşanan ileri düzey gelişmeler, betonarme yapıların yerlerini çadırlara bırakmasına sebep olmuştur. Betonarme yapılara göre daha hızlı yapılabilir ve kısa sürede hizmet verecek konuma gelmesi, hangar çadırlarının avantajları arasında yer almaktadır.

Hangar ve iftar çadırı özellikle geniş kapalı alan ihtiyaçlarına önemli çözümler sunmaktadır. Geniş depolama ve saklama alanı sunan hangar çadırı dışında, iftar çadırı da büyük çaplı yemek organizasyonları için oldukça kullanışlı ürünlerdir.

Geniş kapalı alan ihtiyaçlarının hızlı ve ekonomik bir biçimde karşılanmasına imkan tanıyan hangar ve iftar çadırı, bu nedenle sıklıkla tercih edilen çadır tipleri arasında yer almaktadırlar. Kurulumun hızlı bir şekilde yapılmasının yanı sıra, kolay sökülebilir ve taşınabilir olması da, bu çadırların tercih edilmesindeki diğer sebeplerdir.

Hangar ve İftar Çadırı Özellikleri

Bu çadırların en önemli özelliği, geniş ve yüksek kapalı alan ihtiyaçları için oldukça pratik çözüm sunmalarıdır. Hızlı bir şekilde kurularak ihtiyaçlara kısa sürede cevap vermesi, ihtiyaç halinde önemli çözümler sunmaktadır.

Geniş alan ihtiyaçlarına çözüm sunduğu gibi sökülerek farklı alanlarda kullanılabilir olmaları da, hangar ve iftar çadırı özellikleri arasındadır. Kaliteli iskelet ve çadır kalitesi sayesinde tüm iklim koşullarında kullanıma uygun olan bu çadırlar, tüm ihtiyaçlarınıza yönelik kullanım imkanı sunmaları ile dikkat çekmektedir.

Çadırların güçlü iskelet sistemine sahip olmaları nedeniyle, tehlikesiz ve sağlıklı bir kullanım imkanı vermektedir. Siz de hangar çadırı ve iftar çadırı gibi ihtiyaçlarınız için, ihtiyacınızın tam olarak neleri kapsadığını tespit ederek, ihtiyacınıza uygun çadırlardan yana tercihinizi yapabilirsiniz.

Seçeceğiniz çadır tiplerinde, ürünün amaca yönelik olarak tam kapasite hizmet verebilir olması ayrı bir önem taşımaktadır. Üstelik ihtiyaçlarınıza tam anlamıyla hitap edecek çadır çeşitleri, daha düşük maliyetlerle hizmet almanıza olanak tanıyacaktır. İftar ve hangar çadırı ihtiyaçlarınız için, farklı ebat ve özelliklere sahip çadır çeşitleriyle ihtiyacınıza yönelik çadır işlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.