Vintent tente pencereler için kullanılan tentelerdir. Bilinen tentelerden farklılardır ve geniş alanlara rahatlıkla uygulanabilmektedir. Vintent tente çoğunlukla camlarda güneşlik olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında daha estetik bir görünüm için de kullanılabilmektedir. Evlerin pencerelerinde kullanıldığı kadar vitrinleri süslemek için de kullanılmaktadır. Bunun yanında balkonlarda da kullanılabilir.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
25

Vintent tente de kullanılan özel kaset sayesinde kumaş ve mekanizma olumsuz hava şartlarından korunun ve bunun yanında estetik bir hava da katmaktadır. Bu mekanizmalar alüminyum ve paslanmaz materyallerden üretilmektedir. Vintent tenteler solmaya ve yıpranmaya karşı garantili ürünlerdir.

Vintent Tente Özellikleri

Vintent tentelerin kumaşları özel mekanizması sayesinde gergin durmaktadır. Bu tente sisteminin üretimi alüminyum enjeksiyon döküm ile yapılmaktadır. Vintent tente sistemlerinde otomatik ayarlamalar yapılabilmektedir. Bu özellikleri sayesinde oldukça kullanışlı bir sistemdir.

Kaliteli Vintent Tente

Firmamız yılların deneyimine sahiptir. Tüm ürünlerimiz oldukça kaliteli ve garantilidir. Her zevke uygun çeşitlerimiz sayesinde hayalinizdeki vintent tenteye sahip olabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Ürünlerimiz soğuk ve sıcaktan etkilenmez. Bu sayede uzun yıllar dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Ürünlerimiz uygun fiyatlı olduğu için vintent tente uygulamasında bizi tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız. Vintent tenteler sizi kışın yağmur ve karından yazın ise güneşten koruyacaktır. Vintent tente uygulamasında firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Profesyonel ekibimiz sayesinde tentelerin montajı kısa sürelerde gerçekleşmektedir. Böylece zaman kaybı da yaşamazsınız. Milyonlarca çeşidimiz arasından istediğiniz modelleri kolayca tercih edebilirsiniz.

Hayalinizdeki vintent tenteye sahip olmak için tek yapmanız gereken firmamıza ulaşmaktır. Vintent tentelerin plakaları ve profilleri alüminyumdan yapılmıştır. Bu da daha dayanıklı ve hafif olmalarına sebep olur. Tenteler 0 ve 180 derecelik açılar ile ayarlanabilmektedir. Tenteler kapandığında estetik bir görünüme sahip olur ve oldukça şık durur.

Dışarıdan bakıldığında kaliteli ve şık duran tentelere sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Personelimiz oldukça güler yüzlü ve ilgilidir. Sizlerle ilgilenecek ve kısa sürede istediğiniz modelleri size sunacaklardır. En iyi vintent tenteler için firmamıza uğramayı unutmayın. En iyi fiyatlı tenteler firmamızda mevcuttur.