Kasetli tente açılıp kapanabilir tente sınıfındadır. Açıldığında şık bir görünüşü vardır kapandığında ise oldukça az yer kaplar. Kasetli tentelerin tam kasetli ve yarı kasetli olmak üzere çeşitleri bulunmaktadır. İstediğiniz alana kolaylıkla uygulanabilir ve kapandığında oldukça az yer kaplar.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
foca-kasetli-tente

Kasetli tente ile yazın güneşten kışın ise kardan ve yağmurdan kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Özel kumaşı yanmaz ve su geçirmezdir. İster kafe gibi alanlarda isterseniz de evlerde rahatlıkla kullanılabilir.

Kasetli Tente Fiyatları

Kasetli tente fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede istediğiniz alanlara kolayca kasetli tente uygulayabilirsiniz. Bütçenizi sarsmadan şık modellere sahip olabilirsiniz. Kasetli tente modellerimizin tamamı oldukça kullanışlıdır. Bir kere yaptırıp yıllarca sıkıntı çekmeden kullanabilirsiniz. Tentelerimiz sizi kışın kar ve yağmurdan yazın ise güneşten koruyacaktır. Üstelik oldukça uygun fiyatlıdır.

Kasetli Tente Modelleri

Kasetli tentelerimizin tamamı şık modellerdedir. Evinize ya da kullanacağınız alana uygun olarak dilediğiniz renk ve modellerde kasetli tenteleri tercih edebilirsiniz. İnanılmaz fazla modellerimiz sayesinde model kataloğumuzdan dilediğiniz renk ve desenli kaset tenteleri tercih edebilirsiniz.

Kaset tentelerin mekanik kısmı ve kumaş kısmı malzemesi alüminyum olan kaset ile korunmaktadır. Bu sayede herhangi bir bakım gerekmez ve her daim temiz kalır. Tente temizliği ile uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Ürünlerimizin garantisi de bulunmaktadır. Üründen kaynaklı herhangi bir sıkıntı yaşarsanız firmamız hemen ilgilenecektir. Firmamız yılların verdiği tecrübe ile çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için oldukça önemlidir. Böylece firmamızı tercih ettiğiniz için asla pişman olmazsınız.

Uygun fiyatımız sayesinde hem bütçeniz zarar görmez hem de oldukça şık tente modellerimize sahip olursunuz. Personelimiz güler yüzlüdür. Profesyonel ekibimiz sayesinde tentelerin montajı kısa sürede gerçekleşecektir.

Kasetli tente taktırmayı düşünüyorsanız birbirinden şık ve güzel modellerimize hemen göz atmalısınız. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde aradığınız ürünleri sıkıntı çekmeden bulabilirsiniz.

Tente modellerimiz sıcak ve soğuktan etkilenmez. Bu sayede uzun yıllar boyunca herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Tente taktırmayı düşünüyorsanız şimdi firmamızı ziyaret edin ve en güzel modelleri seçin. Birbirinden güzel kasetli tente modelleri arasından size uygun olanları kısa sürede bulacağınıza eminiz.