Eğlence çadırı; Genel olarak kısa ve orta vadeli eğlence etkinliklerinin yapılabilmesi için kullanıldığı gibi, şehirlerarası çeşitli benzer aktiviteler gerçekleştirenlerin de amaçlarına hizmet eden çadır tipidir.

  • Kaliteli ve uzun ömürlü kullanım
  • Çevreci ve doğaya saygılı üretim
  • Yüksek derece müşteri memnuniyeti
  • Sağlıklı, hijyenik ve bakteri üretmez alerji yapmamaktadır.
  • Türkiye’nin her bölgesine satış
COSCO-Custom-Outdoor-Peg-and-Pole-Event

Eğlence çadırı üretimi, etkinlikte ihtiyaç duyulabilecek farklı gereksinimler dikkate alınarak hazırlanır. Eğlence aktiviteleriniz için nitelikli özellikler sunarak diğer çadır tiplerinden ayrılan eğlence çadırları, aynı zamanda ihtiyaç duyulması halinde genel kullanım içinde uygundur.

Modern bir kullanım imkânı sunarak etkinliklerde gereken niteliğin tamamlayıcı bir parçası olup, tam anlamıyla yapılacak işin uygun bir gereksinimi olmaktadır.

Eğlence Çadırı Özellikleri

  • Kullanım alanı temel olarak eğlence düzenlemelerinde kapalı alan ihtiyacını karşılamak olsa da, oldukça fonksiyonel yönleriyle farklı amaçlarla da kullanılmaktadır.
  • Kapalı alan ihtiyacının yanı sıra, dekoratif özelliklere sahiptir. Eğlence ortamına uygun olup, estetik bir görüntü sunar.
  • İskelet sistemi sağlam yapıdadır. Çökme ya da kurulumdan sonra iskelet sistemine bağlı herhangi bir sorun görülmesi mümkün değildir.
  • Buz pateni, fuar alanları, düğün ve sergi gibi, farklı birçok amaç için çok yönlü olarak kullanılabilir.
  • Özellikle şehirler arası eğlence düzenleyenler için, kiralama maliyetleri ve farklı ihtiyaçlara göre daha ekonomiktir.

Genel kullanım amaçlarına ve uzun süreli ömrüyle tüm ihtiyaçlar için fazlasıyla fonksiyonel olan eğlence çadırı, ihtiyaçlarınızın nitelikli bir şekilde karşılanmasına yardımcı olmaktadır. Sağlam yapısıyla birlikte alternatif ihtiyaçlar için de kullanılabilir olması, eğlence çadırlarının kullanımının tercih edilmesini sağlamaktadır.

Sağlam, estetik ve kullanışlı özellikleriyle ürettiğimiz eğlence çadırları, tüm ihtiyaçlarınıza hitap edecek şekilde üretilmektedir. Olumsuz hava koşulları düşünülerek üretilmesi nedeniyle, farklı hava koşullarında sorunsuz kullanım imkânı verir. Hava şartlarında deforme olmayan çadır yapısıyla, uzun süreli ömre sahip olması sebebiyle, maliyetlerinizi en aza indirecek yapıya sahiptir.

Eğlence Çadırı Fiyatları

Özellikle ebatların önemli olduğu tüm ürünlerde olduğu gibi, çadırlarda da ölçü fiyatların belirlenmesindeki en önemli etkendir. Kullanılan çadırın ve iskelet sisteminin özellikleri de, fiyatlarda değişiklik olmasının sebepleri arasında yer almaktadır.

Ek olarak istenebilecek özelliklere sahip özel üretim çadırlar, özellik ve taleplerine göre fiyatlarda farklılık görülmesi mümkün olabilmektedir. Ürün detayları hakkında detaylı bilgi almak için, müşteri destek hattımızı arayabilirsiniz.